Ostuabi

Telkima e-poest ostude tegemiseks ei ole vajalik eelnev registreerumine püsikliendiks, sisselogimine ega muud ajakulukad toimingud.

Protsess on kiire, lihtne ja turvaline. Klientide ostukogemuse parandamiseks oleme loonud väikese ostujuhendi.

Kui teil tekib küsimusi toodete kohta või vajate abi internetipoest ostmisel, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega: Info@telkima.ee

1. Vali kaup

Sirvige läbi erinevad tootegrupid, mis asuvad vasakul tumerohelisel ribal. Mõnel tootekategoorial võib olla ka alamjaotusi, mis avanevad kategooriale klõpsates. Olge tähelepanelik, et paljudel toodetel võib olla omakorda alajaotusi või variatsioone, mis ilmuvad tootelehel. 

2. Lisa korvi

Kui oled sobiva toote leidnud, siis vajuta nupule “Lisa korvi”. Peale ostukorvi lisamist on võimalik koguseid ostukorvis muuta, vajutades üleval ekraanil ostukorvi nuppu. Samuti võib peale toote ostukorvi lisamist jätkata ostlemist ja lisada rohkem kaupa.

Ostukorvi asukoht

3. Maksmine

Peale ostukorvi täitmist saab maksta vajutades ostukorvile avaneb ostukorv, sealt valida “Vaata ostukorvi” või “Maksma”.

Ostukorv

Kui oled vajutanud “Maksma” nuppu, suunab süsteem Teid kassa lehele, kus saate sisestada oma andmed ja valida pakiautomaat. Järgmiseks valige makseviis, võimalikud makseviisid on: pangamakse, pangaülekanne, järelmaks, kolmes osas tasumine või osta kohe maksa hiljem. (Meie makseid vahendab ESTO AS).

Peale makseviisi valimist, vajuta “Esita tellimus”.

Pangaülekande korral suunatakse kohe toote kinnitus lehele, kus on Telkima.ee e-poe rekvisiidid. 

Pangamakse korral suunatakse Teid valitud panga leheküljele, kus saate makse sooritada.

Valides ESTO järelmaksu viiside hulgast, suunab süsteem Teid ESTO keskkonda, kus saate makse sooritada.

4. Tellimuse kinnitus

Kui tellimuse summa on laekunud Chatee OÜ pangakontole, tuleb Teile e-postile tellimuse kinnitus ja teie tellimus võetakse töösse.

Ostukorv
Scroll to Top