Deuter

Deuter on Saksa päritolu ettevõte, mis on tuntud oma kvaliteetse matka- ja seljakottide ning muu välisvarustuse poolest. Ettevõte asutati 1898. aastal ja selle peakorter asub Saksamaal. Deuteri tootevalik hõlmab mitmesuguseid seljakotte, matkavarustust, magamiskotte ja muid välitingimustes kasutatavaid tooteid.

Deuteri magamiskotid on tuntud nende vastupidavuse ja funktsionaalsuse poolest. Ettevõte pakub erinevaid mudeleid, mis sobivad erinevate temperatuuritingimuste ja tegevuste jaoks alates suveöödest kuni ekstreemsete talviste tingimusteni välja. Magamiskotid on sageli varustatud kvaliteetsete tõmblukkudega, reguleeritavate kapuutsidega ja valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad sooja ja mugava une matkal olles.

Deuteri filosoofia keskendub toodete innovatsioonile ja funktsionaalsusele, pakkudes kasutajatele usaldusväärset varustust nii linnast välja ronimiseks kui ka ekspeditsioonidele. Nende tooted on populaarsed nii harrastusmatkajate kui ka professionaalsete seiklejate seas üle maailma.

Näitan kõiki 9 tulemust

Ostukorv

Filtreeri

Scroll to Top